DSC_2080-3.jpg

Červen

22.6.2010
Jelikož už je léto :))) vložila jsem na Rajče všechny fotky Shannynky, které jsem pořídila na jaře. Najdete je zde. Taky jsem doplnila album Jaro 2010.
V neděli jsme konečně byly poprvé na tréninku agility v Mokrých Lazcích! Bylo to super! Shannynka běhala až se za ní prášilo a já jsem fakt měla co dělat, abych jí stačila :). Tuhle neděli si to snad zase zopakujeme...


Setkání pěstounů psů z ostravského útulku  19.6.2010

   Po roce jsme opět vyrazili na Setkání pěstounů pejsků z útulku v Ostravě Třebovicích. Ze začátku to pro mě moc slibně nevypadalo, protože Shanny byla nějak mimo. Nechtěla se hnout od rodičů, při prezentaci se mi vyvlíkla z obojku a při procházení v kruhu děsně tahala. Muselo to vypadat fakt komicky, protože když jsm šla směrem od rodičů, tak tahala dozadu, nebo se přinejmenším děsně loudala a jakmile jsme zase šli směrem k rodičům, tak se málem udusila na obojku jak táhla. Takže jsem začala ztrácet veškeré nadějě, že bude schopná něco předvést, ale nakonec se jí to jakžtakž povedlo. Předvedly jsme trochu poslušnosti, pár triků a pak jsme zkusili překážky a musím Shanny mooooc pochválit, protože slalom s 12 tyčkama dělala poprvé v životě a šlo jí to moc hezky :o). Nakonec jsme si vybojovaly 2. místo :)))
 
Tady  se můžete podívat na fotečky a na video zde. Je tam úžasně vidět jaký je ten můj psík závislák :D. A na konci videa je potom ještě kratičká agility sekvence, protože když jsme téměř poprvé v životě viděly pořádné agiliťácké překážky, tak jsme toho musely hned využít ;).


18.6.2010
Jak jste si určitě všimli, tak se mi po roce podařilo změnit záhlaví. Doufám, že se vám líbí :).
Taky jsem dneska přidala další odkaz na super stránečky a to na Markét a Sofču.
Zítra jedeme na Setkání psů z útulku a určitě přivezeme zase nějaké fotečky a možná i video ;).


15.6.2010
Takže tady mám slíbené video z víkendu :)


Dnes jsem také přidala dva nové odkazy na super stránky. První je na Radku a mazlíky - a věřte mi, že má těch mazlíků fakt hodně ;) a druhý je na Pavku a bordeří gangstry :)


14.6.2010
Nádherný víkend jsme strávili na Rudě. Bylo opravdu krásně a my jsme se jako vždy byli podívat na Křížovém vrchu, prošli jsme si trasu Rešovských vodopádů a také jsme se byli podívat v krásném městě Uničově. Na fotky se můžete podívat zde nebo ve Fotogalerii.
Zítra přidám dokonce i video! :)


2.6.2010
V plánech se udála další změna. Místo voříškiády do Vítkova jedeme na celý víkend na Rudu. Zase projdeme naši oblíbenou trasu Rešovských vodopádů a určitě budou i další výlety. Už teď se nemůžu dočkat :o)

Dále jsem přidala odkaz na  Kate, Luckyho a Jackie :)


11.11.2012 20:18:42
marketa.kana

Zápatí.jpg

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one