DSC_2080-3.jpg

Červenec 2013

19.7.2013

Je načase, abych se pochlubila, jak se nám dařilo v neděli 14.7. na neoficiálních závodech agility O Javornickou tlapku ve Veřovicích.

Ve hře jsme se umístily na 11. místě z 15 pejsků. Shannynka se prostě uprostřed běhu rozhodla, že se půjde podívat, jací pejsci to tam v předchozích bězích čůrali :/. Naštěstí jsem ji stihla odvolat dřív než to přečůrala a běh jsme dokončily. V jumpingu jsme se umístily na 3. místě z osmi pejsků, i přesto, že měla Shanny dost blbý karambol s překážkou. A v agility jsme se umístily na 4. místě, opět z osmi psů. Shanny měla jedno odmítnutí. Nakonec jsme se ale vlezly v součtech do 3. místa :). Shannynka byla ohromná šikulka, až na to čuchání běžela opravdu krásně a rychle. ostatně se na to můžete podívat sami:

A taky jsem s sebou vzala foťák, ale byla jsem šíleně líná, takže jsem fotila jenom malinko :D. Ale najdete tam třeba i výsledkové listiny.  

DSC_6777-2.jpg

7.7.2013

Kdo sleduje naši fotogalerii, tak si asi všiml, že tam přibylo spoustu nových alb:

Domov pejskům - projekt, kdy se s pejsky z útulku v Ostravě - Třebovicích (odkud je i Shannynka) fotili zahraniční studenti z VŠB - TUO a Ostravské univerzity. Já jsem na této akci byla jedna ze dvou fotografů. Profily pejsků naleznete na webu projektu Domov pejskům. A taky o této akci (stejně jako o projektu Ztratil se mi páníček) byla natočena reportáž Českou Televizí.
Alba Dvě fenečky z Karviné hledají nové domovy a Hope z Karviné hledá nový domov jsou věnované fenečkám, které Moravskoslezský Spolek na ochranu zvířat zachránil z asi dvacetičlenné smečky, kde žily fenečky v hrozných podmínkách. Fenečka Malá I. už našla nový domov, ale fenečky Malá II. a Hope na své domovy pořád čekají.
Další dvě alba jsem fotila pro organizaci Mazlíci v nouzi. Mazlíci v nouzi - Mimi a Sisi - obě fenečky pochazí z množírny v Lískovci a už své domovy našly. Ťapinka je štěňátko od Mimi. Narodilo se už v péči paní Měrkové z organizace Mazlíci v nouzi. Byla jediná ze štěňátek, kterou nikdo nechtěl, protože měla špatně vyvinutý prstík na tlapce a v budoucnu bude muset podstoupit operaci. Při focení přišla s dárkovým balíčkem pro Mazlíky v nouzi (dnes už kamarádka) Hanka a do Ťapinky se na první pohled zamilovala - aby taky ne :). Ťapinka je tak už doma u své rodiny. Začaly taky chodit na cvičák, kde spolu trénujeme poslušnost a musím říct, že Ťapinka je ohromná šikulka.
Žofinka je fenečka, kterou se opět Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat pokouší zachránit z nevhodného prostředí. Při focení byla úžasná. Užívala si volný pohyb a hraní s klackem. Více se o fenečce dovíte zde.
15. června jsem byla fotit na Výstavě voříšků a psů bez pp na ZKO Opava. Byla to opravdu hodně povedená akce - organizace výborná, počasí nádherné...
A poslední album je ze včerejších vozatajských závodů, které se konaly v Kobeřicích.

A to je z fotek vše. Ještě mám jednu novinku, a to že 14.7. jsme přihlášené se Shannynkou na neoficiální závody agility, tak nám držte palce :). 

Na závěr jedna letní fotka, kterou jsem nedávno ulovila.
DSC_6303-2.jpg

19.07.2013 21:18:47
marketa.kana

Zápatí.jpg

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one