DSC_2080-3.jpg

Duben


30.4.2010
Takže seminář poslušnosti byl nakonec zrušen. Katka Kramářová onemocněla.....zvláštní, že vždycky, když se někam přihlásím, tak je to z důvodu něčí nemoci zrušeno :D. Ale v neděli možná pojedeme na trénink agility do Mokrých Lazců k Martině Zelinkové. Už se nemůžu dočkat, ale pojedeme tam jenom když bude hezky - jestli bude škaredě, tak mě švihne :D.
Na Homepage je nová fotka a ve fotogalerii je nové album Jaro 2010. Jsou tam ale jenom samé kytičky... :D


28.4.2010
Chjooo....jsem nemocná, takže jsem musela sobotní seminář odvolat :(((
Ale když teda trčím doma, tak jsem aspoň trochu upravila stránky. Rubriku Psi na výcvik jsem pozměnila na Psi na výchovu a výcvik - přidala jsem tam úplně prvního psa, kterého jsem kdy měla na starost. Najdete ho úplně dole, zatím tam ještě nejsou fotky, protože je musím oskenovat. No a tak nakonec tam v té rubrice je jenom jeden pes na výcvik, proto jsem se rozhodla pozměnit název ;-). Také jsem malinko pozměnila text u Endyho.
Do fotogalerie jsem přidala dvě nová alba, ale jenom jedno je se Shanny a to zde. Teď je ve fotogalerii trochu zmatek, protože jsem se rozhodla zrušit druhý účet na rajčeti, takže jsem musela někaterá alba přesunout do tohoto účtu :/


23.4.2010
Konečně zase pátek :). Mám za sebou praktickou maturitu (která se mi opět moc nepovedla), takže teď už jen ta ústní a mám pokoj :D.
Na stránečkách je pár drobných změn, ale nic podstatného. Vzhledem k tomu, že se teď nic neděje, tak není ani co přidávat, ale v nejbližší době se pokusím natočit nějaké videjko.


11.4.2010
S aktualizacemi teď nějak zaostávám, a to proto, že už mi to začalo....maturita je tady :/. Už mám za sebou písemnou část - slohovku, kterou jsem teda totálně zeslonila :D. A to jinak se slohovkama nemám žádný problém. No co už.... Ještě mě čeká praktická část a pak i ústní.
Ale aspoň jsem dala na homepage novou fotku, kterou jsem pořídila naším novým foťáčkem :). A do plánů jsem přidala novou akci - seminář poslušnosti s Kateřinou Kramářovou. Bude v Hlučíně, takže to máme blízko :). Katka Kramářová má se svými psy úžasné poslušnosti, např. na loňském VZ v Hlovovci měla za poslušnost 100 b. A dokonce jsem na internetu i našla video z tohoto závodu. Můžete se na něj podívat zde. Opravdu doporučuju na něj kouknout, protože je to něco úžasného.... :)


11.11.2012 20:19:43
marketa.kana

Zápatí.jpg

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one