DSC_2080-3.jpg

Leden 2011

29.1.2011
Na Homepage jsem dala fotku, jak si Shanny užívá zimní pohodu :D. Do fotogalerie jsem přidala opět nové album s názvem Shannon Zima 2010 - 2011, ve kterém najdete více takových fotek, taky fotky Shannynky s jejím vánočním dárečkem a pár fotek, které jsme vyfotili venku. Doufám, ale že ještě budu mít možnost jít fotit a nějaké fotky potom přidat :).


15.1.2011
V sobotu 15.1. jsme byly na semináři Obedience v Ostravě, který vedla Marta Fuglevičová. Dostaly jsme pochvalu, že nám to pěkně cvičí a dozvěděly jsme se jak trénovat všechny cviky.
Do fotogalerie jsem přidala nové album Zima 2010-2011. Je tam jenom pár fotek, protože jsem bohužel neměla moc času na focení :(.


14.1.2011
Konečně mám trochu času, tak jen pár novinek z toho, co se u nás dělo a děje.
Ještě jsem ani nestihla napsat, co pěkného dostala Shanny pod stromeček :). Dostala plyšový kopačák, který můžete vidět na fotkách na Homepage a taky dva pytlíky dobrotek. Silvesr jsme přežili relativně v klidu. Asi půl hodiny před půlnocí jsem Shanny dala tabletky na uklidnění, ale aby je snědla, ta jsem jí je nacpala do klobásky. No trvalo trochu déle než jí zabraly, takže celý ohňostroj se proklepala, ale pak už jí zabraly a spala jak zabitá :D. Až mě to chvílema děsilo a kontrolovala jsem, jestli pořád dýchá :D.
Od Silvestru už se vastně nic zvláštního neudálo. Když je čas, tak chodíme na procházky a času je málo :(. Teď mám zrovna zkouškové, takže nic moc....
Zítra jdeme na seminář Obedience. Vlastně to pro nás bude už druhý seminář Obedince - na tom prvním jsme byly už v roce 2008. Určitě - teda pokud bude čas :D - pak napíšu, jak se nám tam líbilo :).


11.1.2011
Mám dobrou zprávu :). Endy se našel. Někdo ho uvázal u útulku.


10.1.2011
Hledá se.jpg

Opět se omlouvám, že dlouho nebyla žádná aktualizace a ani nebude, protože teď opravdu nestíhám. Jediná novinka, a to ještě k tomu špatná :( je, že se ztratil Endy - labrador, kterého jsem cvičila. Je podezření že byl ukraden a není jediný. V Opavě se v poslední době začali ztrácet větší psi. Více o Endym zde.11.11.2012 20:13:46
marketa.kana

Zápatí.jpg

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one