DSC_2080-3.jpg

Leden 2014

1.1.2014
S prvním dnem nového roku přidávám první příspěvek. Nejprve ale ještě pár událostí z roku starého:
 
22.9.2013 jsme byly na závodech agility Katmajácké derby v Opavě. Podařilo se nám složit jednu zkoušku, i když s jednou chybou. Na tento běh se můžete podívat ve videu. Takže už nám na postup do A2 zbývá jediná zkouška, ale myslím, že není kam spěchat, protože přece jenom to mé vedení není nijak závratné (spíš naopak :D ) a když tak koukám na dvojkové parkury, tak se obávám že by to nijak dobře nedopadlo :D.
V říjnu jsme si také vyzkoušely nový sport a totálně mu propadly - canicross. (Alespoň já rozhodně a myslím, že i Shanny má radost, že se konečně může opřít do vodítka a nemusí pořád poslouchat "pomalu" :D ) 23. 10. jsme totiž vyrazily na náš první společný trénink skupiny canicross Ostrava. Totálně mě to chytlo, kompletní výbavu už máme doma a začly jsme pravidelně trénovat. Bohužel jsem si ale musela udělat nedobrovolnou dvouměsíční pauzu, ale teď už jsou snad zdravotní problémy definitivně zahnány a tak jsme se do toho opět pustily :).
Kdo mě sleduje na Facebooku ( www.facebook.com/marketa.kana ), tak ví, že jsem na rok 2014 vytvořila kalendář. V tomto kalendáři jsou mé fotky pejsků, kteří se ke svým majitelům dostali buď z útulku, nebo byli odebráni lidem, kteří jim ubližovali. Z každého kalendáře šla částka 50 Kč Moravskoslezskému spolku na ochranu zvířat, který pomáhá opuštěným, nemocným a týraným zvířatům. Kalendářů se nakonec prodalo 48 kusů, a tak se pro spolek vybralo 2400,-. A jak mi bylo spolkem sděleno, z peněz se zaplatí kastrace jedné fenečky :).
fb-2.jpg
23.12.2013 jsme vyrazily s našima agiliťáckýma kamarádama na předvánoční procházku. Sešlo se nás celkem 12 pejsků, takže to byla parádní smečka. Bude z ní pár fotek, ale momentálně jsem fotkama zavalená až po uši a snažím se je nějak zvládnout postupně, takže to bude asi nějakou dobu trvat.
DSC_0402-2.jpg
Od katmajáckých závodů jsme se bohužel nedostaly na žádný trénink agility, a tak jsem se přihlásila na intenzivku k Elišce Panáčové na 8.1.2014. U Elišky jsme už na jedné intenzivce byly v létě a bylo to super, takže se móc těším :). No a od tohoto měsíce by také měly začít tréninky v hale, takže zase začnem s trénováním naplno.
V únoru by snad měly být nějaké zkoušky agility, takže zase možná pojedeme zkusit štěstí :D.

Tak to je z událostí asi vše.
Do nového roku Vám všem přeju mnoho štěstí, zdraví, úspěchů a spoustu zábavy s Vašimi pejsky :)
 Přáníčko a PFko sice bylo na úvodní stránce, ale přidávám ho i tady.
A na závěr "těžce pracující Shannynka" :D.
PF 2014-2.jpg
DSC_843-2.jpg


 
01.01.2014 19:34:03
marketa.kana

Zápatí.jpg

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one