DSC_2080-3.jpg

Prosinec

25.12.2010
Konečně jsem přidala slibované video :). Podívat se na něj můžet zde.

19.12.2010

Jak jsem slíbila je tady koněčně pořádná aktualizace :).

Sepsala jsem článek o tom jak jsme začali s klikrtréninkem. Najdete ho zde. Na slíbené video si ale budete muset ještě chvilku počkat, protože náš první cvik ještě není hotový :).

Do odkazů jsem přidala tři nové odkazy. První je na  Radku a úžasnou kříženku Kessí a druhý je na Ivonu a welššprinršpanělky Darinku + Izzie a třetí je na Niki a maltézačky Lyru a Biancu, nádherné stránečky s nádhernýma fotkama.

Do plánů akcí jsem vytvořila tabulku plánů na rok 2011. Nato, že jsme sotva za půlkou prosince už jsou dost plné :D. Uvidím jak se mi je podaří plnit :). První akce bude už 15.1. a to seminář Obedience. Další je neoficiální závod v Kroměříži, na který nás pozvala Radka s Kessí. Ráda bych na nějaké neoficiálky v roce 2011 vyrazila, ale je pravda, že dokud neopadne sníh, tak asi nebudeme trénovat, tak si to ještě budu muset řádně promyslet, jestli je dobré hned tak zkraje sezóny závodit. Pak už jsou to plány jenom předběžné. Také v plánech stále zůstává zkouška ZPU1, kterou jsme letos nějak nestihly a nakonec úplně vzdaly, ale pokud bych měla s kým chodit na stopy, které jsou pro nás v této zkoušce největší překážkou, tak by snad vyjít mohla.

Další novinka je, že jsme ukončily členství v ZKO Opava a přešly do ZKO Otice. Takže tam budeme dojíždět na tréninky poslušnosti a snad i stop. Na tréninky Obedience budeme dojíždět do Ostravy a na tréninky agility stejně jako v roce 2010 do Mokrých Lazců. Takže se příští rok asi hodně najezdíme vlakem a autobudem (a to nepočítám školu :D), ale aspoň si třeba Shanny zvykne na hromadnou dopravu :).11.12.2010

Velmi se omlouvám za dlouhé neaktualizace. Ta výška je fakt totální zabiják času :D. Teď mě čeká zápočtový týden a pak budu mít konečně VOLNOOO :) ! No a pak se můžete těšit na video, které už postupně natáčíme o volných chvílích - dali jsme se tak trochu na klikr tréning, takže natáčím celý průběh nácviku :). Proč píšu, že jsme se dali ''tak trochu'' na klikr trénink se dozvíte v článku, který snad konečně dopíšu no a myslím, že další věc, která bude aktualizovaná bude Plán akcí na rok 2011. Minimálně s jednou akcí už totiž počítám na 100% a to je (konečně) zkouška OB-Z :). No takže to všechno přijde až příští víkend - dnes jsem už alespoň vytvořila vánoční přaní na Homepage, tak doufám, že se vám líbí :).

Have a very Merry Christmas :)


11.11.2012 20:14:49
marketa.kana

Zápatí.jpg

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one