DSC_2080-3.jpg

Říjen 2011

31.10.2011

Takže co se u nás událo za celý měsíc...

15.10. jsme se zúčastnily semináře Obedience s Kristýnou Vojkovskou, který pořádala ZKO Krnov. Bylo to supr, naučily jsme se spoustu věcí a dozvěděly se jak napravit všechny ty naše chyby :). Kristýna nám řekla, že máme i na OB3, že to Shanny moc baví, tak ať se snažím :). To mě hrozně potěšilo - ani ne tak kvůli té OB3 (protože se obávám, že k té se s mým tempem nikdy nedohrabeme :/ ), ale proto, že mi došlo, že Shanny ta poslušnost opravdu baví :))). Pořád mám zafixované, jak před dvěma lety byla z poslušnosti naprosto znechucená a od té doby jsem ji neustále motivovala a snažila se, ať je to pro ní zábava. A to že v poslední době cvičí s chutí jsem připisovala tomu, že má zrvona dobrou náladu :D. Ale když Kristýna řekla, že je vidět, že jí to baví, tak mi došlo, že jí to vážně baví :).

23.10. jsme byly přihlášené na oficiální závody agility X. Podzimní Hopsinky. Bohužel jsme se jich kvůli mojí nemoci nemohly zúčastnit :(.

Do Plánů přibyla nová akce - dvoudenní seminář Obedience opět s Kristýnou Vojkovskou :).

No a na závěr jsem přidala odkaz na Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat, a to nejenom do odkazů, ale rovnou i do levého panelu. Celou dobu co mám Shannynku sleduju zoufalé stavy v útulcích, které se nelepší, spíš naopak... :( Už tomu nemůžu jen tak přihlížet, a proto jsem se rozhodla, že se nějak aktivně zapojím a budu pomáhat. Takže snad to vyjde :). Zatím vás můžu pouze pozvat na akci Příprava na zimu. Pokud máte doma nějaké staré deky apod. Zaneste je do útulku, kde jsou ve spoustě venkovních kotcích umístěni malí pejsci, hladkosrstí, štěňata nebo psi, kteří byli zvyklí celý život v bytě a z nějakého důvodu se dostali do útulků :(.
11.11.2012 20:03:48
marketa.kana

Zápatí.jpg

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one