DSC_2080-3.jpg

Únor 2012

22.2.2012

Konečně jsem se dostala k tomu, abych napsala, jak se nám dařilo - nebo spíš nedařilo - na nedělních závodech agility v Horce nad Moravou.

Byly to naše první oficiální závody, takže nás čekalo měření, které bylo naprosto katastrofální - Shanny se bála měřidla. Ale nakonec se nám to, s pomocí dalších účastníků, povedlo. Měla jsem z toho trochu obavy, protože doma jsem jí naměřila 42 cm a kdyby jí naměřili o 1 cm víc, tak už jsme v kategorii large. Naštěstí bylo Shannynce naměreno 39 cm :).

A teď už k samotnému závodu. Ani není moc co psát. Byly jsme přihlášené do kategorie A0 a tratě byly opravdu lehoučké. Jenže moje nervozita opět zapracovala, ještě víc rozhodila Shanny, která už tak byla rozhozená z toho měření a dopadlo to tak, že Shanny vyhla hned druhou skočku a byl disk :D. V druhém běhu už jsem byla trošičku víc v pohodě, ale pořád dost nervózní na to, aby to Shanny opět rozhodilo. Držely jsme se asi do půlky tratě, ale pak jsem Shanny špatně navedla, ona opět vyhla skočku a byl další disk...

Jsem ráda, že máme za sebou první oficiálky a hlavně to měření :D. Doufám, že příště už budu víc v pohodě a už to nebudu Shannynce tak kazit :o).
4.2.2012

Minulou sobotu jsme se zúčastnily našeho prvního letošního intenzivního tréninku agility. Trénink vedla Efka Svobodová v hale v Sedlišti. Eva nám postavila trať s 23 překážkami a samými outy, takže když jsem si ji prohlížela, nevěřila jsem, že někdy něco takového zaběhnu. Hezky jsme si to ale rozkouskovaly a nakonec jsme to daly skoro v kuse. "Skoro" díky mé fyzičce, která je teda na bodu mrazu a asi u 15. překážky už jsem byla totálně mrtvá :D a tak jsem Shanny nestíhala :D. No je to ostuda... :D Ale Shannynka byla naprostá šikulka, běhala celou dobu hezky, snažila se...no prostě jako vždy jsem byla já v týmu ta horší :/ :D. Máme i pár fotek, ale vzhledem k tomu, že se běhalo v hale, tak kvůli špatnému světlu, je na polovině z nich z Shannynky jenom rozmazaná šmouha :D. Fotky zde.

Další novinkou je, že od 1.7 2012 se mění zkušební řád Obedience. Takže se nám snad letos podaří složit jak OB-Z, která je od nového z.ř. povinná, tak i OB-1 :).

12.11.2012 18:17:03
marketa.kana

Zápatí.jpg

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one