DSC_2080-3.jpg

Únor 2014

4.2.2014
 
Shannynka dnes slaví 7. narozeniny! Alespoň tedy dnes je ten oficiální den, který má napsaný v očkováku i výkonnostních knížkách, správné datum se nikdy nedovíme. Uteklo to jako voda a za tu dobu jsme spolu ušly pořádný kus cesty. Jako dneska si pamatuju den, kdy jsem ji viděla poprvé – Shannynka mi tehdy okusovala jeden z mých asi deseti náramků :D a pracovnice útulku mi říkala, že tohle je první věc, kterou mi zničí a že to bude makačka – nemohla se mýlit víc. Shannynka je totiž nejhodnější a nejlepší pes (a ani ten náramek mi tehdy nezničila). Je to prostě můj malý úžasňák :). 
Co dodat…snad jen, že Shannynce přeju hlavně zdraví, protože v poslední době na nás nějak začíná vystrkovat růžky, ale věřím, že vše bude v pohodě :).
DSC_8426-2.jpg
A teď ještě pár novinek, které jsem zde ještě nestihla doplnit.

Konečně jsem dokončila album z našeho pobytu na Rudě v srpnu 2013. Prohlédnout si ho můžete zde.
DSC_8337-2.jpg
18.1. jsme byly na intenzivním tréninku agility s Eliškou Panáčovou. Shannynka běhala moc krásně, já jsem ji, jako vždy vedla hrozně :D. Bohužel pak si ale Shannynka skřípla zádový sval :((( a s běháním bylo utrum. Jak to ale šlo Shannynce hezky do onoho zranění se můžete podívat na videu:
Hned po intenzivce jsme vyrazily k veterináři, kde nám teda bylo řečeno, že jde pravděpodobně o skříplý zádový sval. Takže jsme měly dva týdny klidový režim. Po skončení klidového režimu jsem hned vyrazila do Ostravy za Lenkou Blachovou, ať nás naučí posilovací cviky na záda. Možná taky budeme dojíždět na hodiny dog fitness. Dále mám v plánu se Shannynkou podstoupit Dornovu metodu, ale to ještě chvilku budu muset šetřit :D. Věřím ale, že to bude v pořádku, vlastně už teď vypadá Shannynka naprosto v pohodě, ale i tak nechci nic zanedbat nebo uspěchat.

 
10.05.2014 11:02:07
marketa.kana

Zápatí.jpg

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one