DSC_2080-3.jpg

Září

21.9.2010
Omlouvám se za delší neaktualizaci... Nejdřív nebylo o čem psát a pak nebyl čas psát :). Bylo, a vlastně stále je, to teď trochu náročnější. Ale hezky popořádku...

Na klubový závod ani na závod ''O Štramberské ucho'' jsem nešla. Nějak jsem usoudila, že naše poslušnost není ve stavu, kdy by se dalo jít na nějaké závody.

Minulý týden jsem se nastěhovala do Brna a chystala se na začátek školy a když jsem v pátek jela vlakem domů, volali mi z ostravské výšky, že jsem byla přijatá na architekturu :))). Tak jsem v pondělí jela místo do Brna do Ostravy. Sice se tam už týden učí, ale co... :D. Takže teď se snažím dohnat co se dá a je to slušný blázinec, ale aspoň mám jistotu, že budu se Shanny pořád :). No a samozřejmě architektura byl můj sen, kvůli kterého jsem šla i na střední školu stavebku a v který jsem ani nedoufala, že se splní, takže z toho mám velkou radost :).

V něděli 19.9. jsem se zúčastnila semináře poslušnosti a motivace s Katkou Kramářovou. Bylo to supr! Málem mi z těch všech nových informací praskla hlava :D a obávám se, že jsem tak půlku zapomněla :D. Pokud budu mít čas, tak napíšu nějaký článek.

No a protože mi zkončily prázdniny, mám tady video sestřihů tréninků agility za celé prázdniny. Musím říct, že to byly jedny z nejlepších prázdnin v mém životě - jednak kvůli délky :D, ale taky třeba kvůli úžasného tábora ve Svojanově a spoustě dalších zážitků.


11.11.2012 20:16:48
marketa.kana

Zápatí.jpg

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one