DSC_2080-3.jpg

Září 2013

14.9.2013

Delší dobu jsem neaktualizovala a kupodivu to tentokrát nebylo proto, že by se nic nedělo, ale spíš proto, že se toho dělo až moc :D. Vezmu to hezky popořádku :).

Na Rajče jsem přidala nové album Trošku léta, trošku Shannynky.
DSC_7200-2.jpg
V sobotu 10.8. jsme vyrazily na další závody, tentokrát na oficiálky do Větřkovic. Ve všech bězích jsme se diskvalifikovaly, ale doporučuju shlédnout video, protože se u toho určitě pobavíte :D.   
Den po závodech jsme raději na zlepšení nálady vyrazily na procházku do Hradce nad Moravicí. Vzala jsem s sebou i foťáček, a tak se můžete kouknout na fotky zde.
DSC_7775-2.jpg
V neděli 25. 8. jsme se zúčastnily intenzivního tréninku agility s Eliškou Panáčovou. Trénink byl skvělý a já jsem se přesvědčila, že když začnu makat, tak Shannynka běhat opravdu umí. Máme natočené video, ale to upravím až někdy později spolu s dalšími letními tréninky agility.
O víkendu 30.8. až 1.9. jsme vyrazily i s rodinkou zase na Rudu. Tradičně jsme si prošli trasu Rešovských vodopádů, vyšli na vyhlídku Křížový Vrch a poprvé jsme navštívili zříceninu Rabštejn, což byl teda také skvělý zážitek :). Fotek mám zatím jenom pár, ale až budu mít celé album přidám zde odkaz.  
DSC_8597-2.jpg
DSC_8733-2.jpg
DSC_8584-2.jpg
V neděli 8.9. jsme vyrazily na další závody (já vím, rozjely jsme se :D ), tentokrát do Suchdola nad Odrou. Byl to Jumpingový speciál, takže jsme absolvovaly dva jumpingy a jednu zkoušku. V obou jumpinzích jsme se bohužel diskvalifikovaly, což se teda zvlášť u druhéhu běhu není čemu divit, při mém přišerném (nebo spíš neexistujícím) vedení, ale zkoušku jsme kupodivu zvládly a umístily se na druhém místě :). Takže konečně máme první zkoušku v A1. 
Od září jsme začly se Shannynkou navštěvovat nový kurz Přivolávačů s Lenkou Blachovou v Ostravě. Přivolávačské hry vychází z online kurzu Susan Garett  "The 5minute formula to a brilliant Recall".
Na závěr jedna horší zpráva. No pravda je, že nakonec vše dopadlo dobře, takže až tak hrozná není. Začla jsem u Shannynky pozorovat únik moči, který se teda rychle ztupňoval. Objevilo se to vždy po tréninku, a tak jsem usoudila, že je to proto, že se Shanny podchladí, poté co se při tréninku ochlazovala v potoku. Bylo mi to ale dost divné, protože do potoku lezla přes velké vedra a já sem ji jinak po celý trénink hlídala na lavičce a ještě na dece. Když se to ale objevilo i během víkendu na Rudě po dni kdy ve vodě vůbec nebyla, tak jsem hned jela k veterináři. První mi bylo sděleno, že to může být kvůli kastraci, o čemž už jsem slyšela a byla s tím i celkem smířená. Usoudili jsme, že to teda neovliňuje podchlazení, ale fyzická zátěž, což ale zase moc nesedí na to, že by to způsobovala kastrace. Proto následovalo vyšetření moči a rentgen. V moči byly krystaly, vysoké PH a bílkoviny, ale na rentgenu naštěstí žádný nález nebyl. Takže je ještě možné, že je to způsobeno nepřeléčeným zánětem, a tak jsme nasadily antibiotika a čekáme, jestli to zabere. Jestli ne, tak to asi opravdu bude způsobené kastrací a myslela jsem si, že to už nás pak nic nezachrání, ale pan veterinář mě uklidnil, že potom se podává speciální sirup a tím by se to mělo spravit. Takže jak říkám, nakonec vše dobře dopadlo. Teď už jen čekám, jestli Shannynce pomůžou ty antibiotika.
Na neděli 22.9. jsme se Shannynkou přihlášené do Opavy na Katmajácké derby, tak nám držte palce :).

DSC_8140-3-2.jpg
DSC_8092-2.jpg
14.09.2013 20:29:09
marketa.kana

Zápatí.jpg

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one