DSC_2080-3.jpg
Madynka.png

  Madynka je domácí kočka. Pořídili jsme si ji v květnu 2005. Původně jsme chtěli trojbarevnou kočičku nebo černou s bílýma tlapkama, ale narodila se jenom mourovatá. Nakonec nám to vůbec nevadilo.

 

Když jsme si ji přivedli domů, nestačili jsme se divit, přítulná moc nebyla, zato to byl pořádný čertík. Každý večer se schovávala za roh a když jsme šli kolem, vyskočila a začala nás lovit. To jí vydrželo celý rok, ale když jsme ji dali vykastrovat, zklidnila se. Běhá už jen zřídka a občas se i pomazlí, dokonce asi tak jednou za dva měsíce sama přijde a vyskočí na klín. Po kastraci taky pořádně ztloustla, takže teď je z ní šestikilová koule. Veterinář si dokonce myslel, že je to kocourek. No, asi budeme muset začít kupovat dietní granule.

 

Madynka je povahově typická kočka. Ani za nic ji neuplatíme kusem salámu, tak jako Shanny. Pelíšek si vybírá sama, zásadně si nelehne do pelíšku koupeného pro ni. Nejradši má židli, která je povlečená kožešinou. Mazlí se jen výjimečně a to vždy jen tak dlouho, aby jsme to nezačali brát jako samozřejmost. Na Shanny se tváří jako co to je, takové smradlavé, střelené. A když je někde koš s vypraným prádlem, můžete si být jisti, že ji tam najdete ( i když tam ležet nesmí...).

FOTKY:Zápatí.jpg

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one