DSC_2080-3.jpg

OSTATNÍ PSI

Ostatní psi.png
Zde bych chtěla vzpomenout na všechny pejsky, kteří byli součástí mého života.Emu jsem měla doma na předvýchovu. Strávila u mě měsíc přes prázdniny v roce 2009, měla jít do armády. Teď je zase jinde nejen na výchovu ale i výcvik - nakonec zůstane na chov.
DSC02488-12.JPG
Zde jsou FOTKY:

Endy je třiletý labrador, kterého jsem začala venčit ještě než jsem si pořídila Shanny. Uměl pár základních povelů, jako sedni, lehni a štěkej, které jsem s ním procvičovala :D. Věnovala jsem se mu přes prázdniny, kdy jsme spolu chodili ven každý den.

O dva roky později mě napadlo, že bych s ním mohla začít cvičit, abych získala víc zkušeností. Ale páníčkovi se nakonec sportovní kynologie zalíbila tak, že se rozhodl zkusit to sám. Takže jsem s Endym nakonec cvičila jenom týden... A co jsem ho stihla naučit můžete shlédnout v tomto VIDEU:
DSC01667-1.jpg
Za video děkuju Tomášovi
DSC01723-1.jpg
FOTKY:
Za fotky děkuju Terce

Arka je zlatý retrívr a když jsem s ní začala v roce 2005 chodit ven měla tři roky. Trochu jsem jí učila základní povely, ale naší hlavní náplní byly velké vycházky každou sobotu a neděli.
img055.jpg
img056.jpg

   Arza byl první pes, se kterým jsem se setkala. Vlastně to byl jediný pes široko daleko v rodině. Byl to střední knírač a dožil se 14 let. 
img001-1.jpg


Zápatí.jpg

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one